V prvom kole Viessmann-pohára Matej Baloga ( FoxTeam KB Prešov) svojimi výsledkami si potvrdil účasť na XII. európskom olympijskom festivale mládeže. (EYOWF)

Prvým kolom Viessmann-pohára  dorastu a dospelých sa v národnom biatlonovom centre začala zimná biatlonová sezóna 2014/2015.

Súťažilo sa na umelom snehu . Bežecké trate boli výborne  pripravené. V piatok sme mali možnosť trénovať aj na strelnici.

V sobotu  aj v nedeľu sa na pretekoch zúčastnila celá biatlonová reprezentácia mužov a žien okrem Anastázie Kuzminovej.

V dorasteneckých kategóriách mal zastúpenie aj náš  FoxTeam  KB Prešov .

V kategórií 18-19r. dorastencov v rýchlostnom  preteku Matej Baloga po výbornom behu, ale slabšej

streľbe ( 2,2,) sa umiestnil na 4. mieste.  V nominácií na EYOWF bol na 2. mieste.

Vo vytrvalostnom preteku Matej Baloga po streľbe ( 0,2,1,3,) sa  umiestnil na 3. priečke a v nominácii na EYOWF bol znova druhý.

Matej Baloga si svojími výsledkami vybojoval účasť na XII. európskom olympijskkom festivale mládeže (EYOWF).

V kategórií mladších dorastencov nás reprezentoval  Jakub Korečko vo vytrvalostnom preteku sa umiestnil na 12. mieste , v rýchlostnom preteku  znova dobehol na 12. mieste.