Pokračovanie M-SR v biatlone 1.-3.3.2014 Osrblie

Začiatkom marca sa konali v Národnom biatlonovom centre v Osrblí  Majstrovstvá Slovenskej republiky v biatlone.

Súťažilo sa v ťažkých podmienkach ,kedy mokrý a kašovitý technický sneh  bol už iba na bežeckých tratiach.

FoxTeam KB a mesto Prešov reprezentovali Matej Baloga v kategórii mladších dorastencov 16-17 ročných , ktorý získal Bronzovú medailu  v rýchlostnom preteku a  v preteku s hromadným štartom .

V kategórii Starších dorastencov 18-19 r. Martin Blihár v preteku s hromadným štartom 9. miesto.

V žiackych kategóriách si z našich pretekárov najlepšie počínal

v kat. 14-15 r. Jakub  Korečko v rýchlostnom preteku mu patrilo 8. miesto, Filip Suchý  v rýchlostnom preteku  12. miesto. V kategórii 12-13r. Tobiaš Korečko v preteku s hromadným štartom obsadil 10 miesto.

V najmladšej kategórií 10-11ročných žiakov v rýchlostnom preteku Tomáš Vasilko sa umiestnil na 7.mieste.